07:25
21.02.2020
CUMA
BAŞKANDAN

Değerli paydaşlar, sevgili dostlar...

2002 yılından beri faaliyetlerini büyük bir önem ve özenle yürüten derneğimiz mobilya ve dekorasyon sektörünün gelişmesi ve bu gelişimin sürdürülebilir bir hale gelmesinde aktif rol üstlenmektedir. Bir çatı altında toplanmış olmak; bizleri daha güçlü ve donanımlı hale getirmekte, iletişim ağımızı güçlendirirken, üretim stratejilerimiz ve işletmecilik anlayışımızda birbirimizi yakından takip etmemizi sağlamaktadır.


Dernek üyelerimiz gerek yurtiçi gerek yurtdışında düzenlenen sektörel faaliyetleri yakından takip etmektedir. Globalleşen dünya düzeni içerisinde artık sadece yakın çevremizi değil, bize katkı sağlayabileceğine inandığımız her yeri, herkesi tanımak; işimize güç katacak değerlerle buluşmak için bir arada olmanın verdiği güç ve sinerji ile çalışmalarımız sürdürülmektedir.

Ülkemizin her geçen yıl gelişmişlik seviyesini arttırdığı bu günlerde Bursa Mobilya Dekorasyon Sanayicileri ve İşadamları Derneği olarak bizler de kuruluşumuzdan bu yana yaptığımız faaliyetlerimiz ile ülkemizin kalkınmasına bir nebze de olsun katkıda bulunmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Üretimin, istihdamın ve çalışmanın karşılığında bireyselin yanı sıra toplumsal başarıların ortak sevinci ve hazzı içerisindeyiz.

Bu bağlamda, 2015 yılında devraldığımız yönetim bayrağını daha ileri taşıyarak, ülkemizin güçlü büyümesini doğrudan veya dolaylı olarak sağlayacak olan dernek üyelerimizin faaliyetlerindeki artış trendinin devamını sağlayacağız. Birlikten doğan güç ile bayrak yarışında bize verilen görevi layığı ile yerine getireceğimizi önemle belirtiyoruz. Yenilikçi, global dünya düzenine iştirak eden, umut ve heyecan dolu üyelerimizin temsilcisi olmak bizlere büyük sorumluluklar yüklüyor. Her zaman ortak akıl ile üyelerimizi, kentimizi, ülkemizi en iyi şekilde tanıtacak ve çalışmalarımızda inovatif süreçler izleyeceğiz.

Derneğimizin bu önemli başarısında katkısı bulunan tüm değerli üyelerimize ve diğer paydaşlarımıza teşekkürlerimi iletiyorum. Biz kavramı ile çıktığımız yolda birlikte yürüdüğümüz değerli dostlarımız varlığınız ve birliğinizle güçleniyoruz. Amacımız sektörümüzü, faaliyetlerimizi ve çalışmalarımızı doğru yerlerde, doğru şekillerde anlatabilmek, yolumuzu aydınlatabilmektir. Yolumuz açık, çabalarımız başarılı, çalışmalarımız kıymetli olsun.

                                                                                                                         Tamer BULUT
                                                                                                              MODSİAD Yönetim Kurulu Başkanı